Hypotéka bez registrů

Hypotéky bez registrů nejsou spotřebitelskými úvěry. Jsou pouze pro podnikatele a firmy, které půjčené finance použijí do podnikání.
S vaším souhlasem můžeme nahlédnout do bankovních a nebankovních registrů, ale pokud máte záznamy (opožděné platby, zesplatněný úvěr…) není to překážka k získání úvěru.
Děláme to proto, abychom zjistili, zda nejste předlužení. Případně bychom vám úvěry vyplatili.
peníze lupa kalkulačka
Pokud si vezmete úvěr u nás, http://www.fahd.cz/hypoteka-bez-registru/, budete s našimi podmínkami spokojení.
Stává se, že díky nahlédnutí do registru zjistíme, že klient může dostat lepší úrokovou sazbu od 3 % p.a. , protože jinak by standardně dostal úrok od 6 % p.a. Dokonce tolerujeme i nižší daňová přiznání. Jde nám samozřejmě hlavně o to, aby každý klient zvládl splácet.
Zprostředkujeme vám nebankovní hypotéku, kde se sice do registru nahlíží, ale záznamy v něm se dají tolerovat. Nahlížíme do nich proto, aby se vám nastavila výše úvěru ve správném poměru k vašemu příjmu. My nechceme, abyste se dostali do dluhové pasti, ale naopak, chceme, abyste bez problémů dokázali nebankovní hypotéku splácet.
Pokud máte dostatečný příjem, nemusíte konsolidovat všechny půjčky, ale jen ty, které budete sami chtít.
 
Vyplacení exekucí je možné.
Pokud máte příjem nižší, obstaráme konsolidaci (sloučení půjček) do jedné nízké splátky a tím opět získáte kontrolu nad svými příjmy a výdaji.
Pokud potřebujete hotovost do 24 hodin od podpisu smlouvy, my to zařídíme!
dva sloupky mincí na zeleném plátně
Vyřídíme úvěr bez složitých otázek, bez poplatků předem a to na dobu až 30 let. Navíc s podobnou splátkou a úrokovou sazbou jako v bance.
Hypotéku bez registrů poskytujeme podnikatelům, kteří finance využijí k podnikání. Obdržíte finance ve výši do 70 % z odhadu vaší nemovitosti. Zašlete 3x foto zvenku, 4x foto vnitřku (obývací pokoj, koupelna, kuchyň).
Nízký věk dospělého žadatele není překážkou, ani exekuce mnohdy nevadí.
Pokud nechcete úvěr řešit přes internet, stačí se s námi domluvit, rádi za vámi přijedeme.