Podnikání

Pes není dárek


Mnoho rodičů má pocit, že dát dítěti živého psa je skvělý nápad. Bohužel malým dětem nadšení z psa vydrží ten pár dní, a pokud rodiče nemají na psa čas, pes skončí v útulku – v tom lepším případě. Pořízení psa by měla předcházet dohoda všech členů rodiny, protože pokud se necháte zviklat dětmi, nejspíš se o psa budete muset starat vy sami. A pokud na to nemáte ani čas ani chuť, psa si raději nepořizujte. Je to závazek na spoustu let. Psa si pořiďte teprve tehdy, až ho budete chtít všichni, a až na jeho příchod budete připraveni.

akita inu

Výběr psa nesmíte podcenit
V dnešní době jsou moderní psí plemena, která se nesprávně označují jako bojová. Patří sem například pitbul, který je zcela nevhodný pro začátečníky. Takovým psům se musíte věnovat každý den několik hodin, takže jestli máte málo času, rozhodně toto nebude pes pro vás. Jestli ale chcete rodinného parťáka do pohody i nepohody a máte malé děti, bude pro vás vhodná třeba akita inu. Je to japonské plemeno, které je známé svou kamarádskou povahou. Akita není agresivní, ale je to dobrý obranář.

pes akita

My jsme chovná stanice, která se zabývá chovem japonské linie. Najdete u nás jen prvotřídní uchovněné psy a fenky, od kterých máme pravidelně akita inu štěňata. Můžeme vám zaručit, že naši psi jsou zcela zdraví, a do nových domovů odchází plně očkovaní a ve skvělém výživovém stavu.

Chovných stanic akit není moc, a my patříme k evropské špičce. Prohlédněte si náš web, kde najdete nejen informace o aktuální nabídce štěňat, ale kde najdete i veškeré úspěchy, kterých naši psi dosáhli na soutěžích a výstavách. Díky tomu máte zaručeno, že si kupujete štěně od šampionů, a tak máte předpoklad pro chov nebo soutěže.

Akitu můžeme doporučit všem, kteří hledají přítele, který nevyžaduje příliš mnoho společných aktivit, a který se zabaví i sám. Akita vás nezklame.