Zboží

Krém, který budete vnímat všemi smysly


Také se občas podíváte na tradiční brazilské slavnosti v Rio de Janeiro? Pokud ano, tak to vás možná také napadla jedna zajímavá otázka. Jak je možné, že mají ty tančící ženy tak pevná a pružná těla bez sebemenšího záhybu?

  • Odpověď je velice jednoduchá.
  • Jejich tajemství je skryto v používání kvalitního krému.

Základem krému se zajímavým názvem Sol de Janeiro Brazilian Bum Bum, je výtažek z rostliny guarana. Tato liánovitá rostlina, která má svou domovinu v Amazonii, je místními domorodými kmeny považována za posvátnou.

sol de jenairo

  • Její výjimečnost a také tak trochu tajemnost, podtrhuje netradiční vzhled.
  • Zralé plody guarany na první pohled připomínají otevřené oko.

Pro využití v přírodní medicíně a kosmetice se využívají semena, která jsou obrovským zásobníkem stimulačních látek. Mezi nejvýznamnější patří kofein, teofylin a teobromin. Všechny uvedené látky patří mezi antioxidanty a mají velice pozitivní vliv na zpevnění pokožky.

Vaše pokožka bude doslova zářit

Krém Sol de Janeiro Brazilian Bum Bum Cream je navíc obohacen o slídové částečky, které dodávají charakteristickou zář, kterou se pyšní právě brazilské tanečnice.

  • Textura krému je překvapivě lehká, hedvábná a k pokožce velice příznivá.
  • Rozhodně nečekejte žádný nepříjemný mastný efekt.

Hlavním místem, kam by měl krém přijít, jsou hýždě a stehna. Krém pozitivně vnímá nejen samotné tělo, ale také další smysly. Okouzlen bude i váš čich. Po nanesení bude vaše tělo vonět nádechem pistácií, mandlí, vanilky, sladkého karamelu, santalového dřeva a vše podtrhne vůně okvětních lístků jasmínu.

krém

Rozmazlujte se, zasloužíte si to

Nanášení krému by mělo být krásným rituálem. Rozhodně se nedoporučuje „rychlé namáznutí“. Po příjemné koupeli pomalu vmasírujte krém krouživými pohyby. Tím se navodí teplo, které zajistí lepší vstřebání a příjemné pocity. Krém používejte na všechna kritická místa. Je vhodný nejen na hýždě, ale také na nohy, břicho a paže.