Zboží

Zelená pro naše zdraví

V současné době zažívají boom tak zvané zelené potraviny. Kdo se zajímá o zdravou výživu, ví, že se nejedná o celerové natě, okurku ani řeřichu. Ale mezi „ZP“ řadíme především Chlorellu, mladý zelený ječmen a spirulinu.

Proč dosahují takového rozmachu? Je nutno říct, že se jedná o zdraví přímo z přírody. Sama matka příroda má přirozenou sílu, kterou využívá lidstvo již léta. A tak se přišlo na to, že obilná tráva (mladý ječmen), zelené mikro řasy (Chlorella) a sinice (spirulina) v sobě skrývají nepředstavitelné množství minerálů a látek potřebných pro vývoj a pevné zdraví člověka. Dnes už určitě nikdo nebude pochybovat o tom, že kořeny našeho zdraví nalezneme v přírodě, a to ať se jedná o čistý vzduch, který dýcháme, čistou pramenitou vodu, kterou pijeme a bylinky, kořínky a vše, co nám matka Země poskytne k tomu, abychom rozumně nakládali se svým zdravím.

moře a řasy

Dnes bude naším tématem Chlorella – sladkovodní jednobuněčná řasa, která je velmi bohatá na chlorofyl, jenž je velmi důležitý pro krvetvorbu, pomáhá regenerovat naše tělo a čeho všichni rádi využíváme – je velkým pomocníkem v boji proti stárnutí organismu.

chlorella tablety

Chlorella není lék, který vám předepíše praktický lékař, ale na cestu k zeleným potravinám vás může přivést odborník zabývající se celostní medicínou, ale i vy sami, když vás začnou trápit neduhy a vy se nechcete dostat do neprůhledné mašinérie a tlaku lékárenského průmyslu.

Jste unavení, máte narušenou imunitu, začínají se objevovat problémy s osteoporózou, trpíte nedostatkem vitamínu D? Pak zařaďte do svého jídelníčku nejen játra, rybí tuk a vejce, ale především Chlorellu, která je komplexní a díky obsahu chlorofylu, minerálů, vitamínů, bílkovin a enzymů dodá vašemu tělu všechny tyto potřebné látky vedoucí k ozdravení organismu a posílení tolik potřebné imunity. Můžete ji užívat ve formě tablet anebo prášku, který rozmícháte ve vodě anebo v ovocné či zeleninové šťávě.