Zábava

Vy jste se zase kochal, že jo, pane doktore, aneb, kudy Českem?

Česká republika jerájem zvláště pro horaly, protože celý náš mrňavý státeček v srdci Evropy je obklopen horami, které, ač nejsou nějak zvláště vysoké, skýtají dechberoucí panoramata v celé své nádheře. Na své si zaručeně přijdou i vodáci, protože republika je doslova plná řek a říček a taková Divoká Orlice, anebo Ohře jsou zkrátka klenot! Ale opravdu není třeba zůstat jen u horských túr a vodních ploch, jež se třpytí ve slunci, jako jsou Orlík a Lipno.
panoráma města
Své si zde najdou i lidé, kteří s radostí vyjíždějí za nádherami Paříže, Vídně, či Benátek a které kouzla přírody netáhnou tolik, jako jejich avantgardní spoluobčany. Cestovatelé za památkami zde najdou mnohé perly a poměrně snadno a levně – často stačí jen vystrčit nos za humna a o překrásný zážitek máte hned postaráno!

Doslova se topíme v zelených prostranstvích nížin a hvozdů, v nichž jako cákance slunečního světla sedí naše zlaté české vesnice a města. Česká země má svůj nezaměnitelný ráz, který stojí za to objevovat!
český krumlov
Cestování vlakem je jeden z nejpohodlnějších a nejoblíbenějších způsobů dopravy. Za pár hodin vás to vyplivne z Ostravy až v Praze! Jako kdybyste cestovali teleportem! Už jen pro tuto jednoduchost stojí za to oprášit své batůžky a vyrazit za jedinečnými nádherami, které se ukrývají v každém městě tohoto okouzlujícího světa, kde má tradiční dobrosrdečná a nevtíravá laskavost českého člověka v červených střechách domů stále ještě navrch nad ošklivými, nuznými panelovými domy odměřenosti našich sousedů.
starý hrad
Krása na vás zde v Česku čeká na každém kroku– ať už se jedná o národní park České Švýcarsko, Příbor, tedy rodiště zakladatele psychoanalýzy Sigmunda Freuda, Darkovičky s temnou minulostí, či o Klatovy, jež vám přislíbí tajemno! Čím jsou zmíněná místa tak výjimečná, vám objasní tento článek: , který rozhodně stojí za přečtení!