Zábava

Ubytování v Mikulově vás nezklame

Chystáte se vyrazit na dovolenou? Sami nebo s dětmi? Váháte, zda vyjet do zahraničí anebo zůstat v tuzemsku?
Jisté je, že všude se najde plno zajímavostí, které vás jistě ohromí. Nicméně před výjezdem do zahraničí byste měli mít vždy na paměti vzdálenost, kterou budete muset překonat, možné národnostní bariéry, na které můžete v zahraničí narazit, i aktuální bezpečnostní situaci ve světě, která mnohde není příznivá.

hotelový pokoj

A když si to dáte vše dohromady, tak možná nakonec dojdete k závěru, že zůstat doma v České republice se vám vyplatí – nebudete muset jezdit daleko, budete mít jistotu pohodlné cesty i spolehlivého návratu, čeká na vás místní pohostinství a jistota, že nešlápnete vedle, a ještě ke všemu zdejší příznivé ceny. Takže zatímco dovolená v zahraničí by vás vyšla na desítky tisíc, tak v Česku se můžete mít skvěle již za několik tisíc korun. Například ubytování v Mikulově mikulov.galant.cz můžete sehnat již od pěti tisíc korun pro pár.

A právě jižní Morava vám toho může nabídnout opravdu mnoho. Zdejší pohostinství je široko daleko vyhlášené a tak jistě ani vy nebudete takové návštěvy litovat. Na své si přijdou všichni milovníci vína, nicméně pivaře jistě potěší přítomnost pivovaru v Mikulově, kde si budou moci vychutnat zdejší zlatavý mok.
Když na jižní Moravu, tak do Mikulova, do vyhlášeného hotelu s perfektními wellness službami na úrovni. V libovolném ročním období si zde přijdete na své. Dokonale si odpočinete od všech starostí všedních dní i po náročném pracovním období a načerpáte zde své ztracené fyzické i duševní síly.

pohled z kopce na Mikulov

Čeká na vás skvěle vybavené veliké wellness centrum s kvalitními maséry, a procedury, které vám přijdou vhod. Můžete si vychutnat akce pořádané v prostředí hotelu, dokonalý výhled z terasy na celé město anebo procházky po okolí blízkém i vzdálenějším, které tvoří Pálava, Lednicko-Valtický areál i Vídeň.