Zábava

Mikromagie

Mikromagie je v současné době velice vyhledávaná forma zábavy, kdy se zážitek odehraje přímo ve vašich rukou, a věřte, že to ve vás zanechá velmi silný zážitek. Je to ideální forma zábavy například pro firemní večírky, soukromé oslavy narozenin, svatby ale také vánoční večírky. Kouzelník se vám o zábavu postará! Tento typ magie však není žádnou novinkou, funguje již několik desetiletí.
Cílem magie je diváky pobavit, tak aby byli přímo v kontaktu s danými kouzly, na které si můžete sami sáhnout a být v jeho přímém kontaktu a hlavně součástí. Mikromagie je ideální, protože to pohltí i ty, kteří na kouzla zrovna moc nevěří.

Kouzlo

Nezbyde jim totiž nic jiného, než daným kouzlům opravdu věřit, protože jsou sami jejich součástí. Mikromagie umí pracovat s karty, karty se vám v ruce změní, mince se různě objevují a pak zase mizí, šátek vám projde telefonem, kouzla s prstýnkem, bankovkami, klíči, vypůjčenými předměty a mnoho dalších efektů, u kterých si se svými přáteli užijete mnoho legrace. Cílem je diváka zapojit do kouzel a pobavit je. Všichni si u toho užijí mnoho legrace, protože je to podívaná, která je opravdu plná smíchu.

Kouzlo s kartami

Na samotné akci to pak chodí tak, že kouzelník prochází mezi jednotlivými hosty a kouzlí zábavnou formou přímo před diváky u jejich stolu. Může to být provedeno i jako překvapení, jako nahodilé procházeni mezi lidmi u stolů. Výhodou je, že to může být i jako doprovodný program a s hlavním program se navzájem doplňovat. Vše je jen o domluvě, jak to zrealizovat.
Kouzelník však musí mít kromě kouzlení i další schopnosti, jako je například improvizace a rychlá reakce, musí se umět do daných rolí vcítit. Ve svém oboru musí být opravdu profesionál, takže pokud se rozhodnete pro tento typ zábavy, tak pečlivě vybírejte. Věřte, že to ve vás zanechá silné emoce na dlouhou dobu.