Zábava

Zábavní park pro děti

V dnešní době již existuje několik zábavních parků, které jsou vhodné i pro ty nejmenší. Za zábavní park, který je oblíbený hlavně mezi dětmi, je považován park duhový. Jedná se o areál, který bývá otevřen o prázdninách a to každý všední den, kromě pondělí a pátku. Navštívit zde můžete velkou spoustu atrakcí a také her. Některé z nich jsou dokonce kryty proti dešti. Jestli je něco, co rozhodně nesmí chybět, pak je to občerstvení.

děti na kolotoči

Jestliže byste Duhový park chtěli navštívit, pak určitě můžete. Nachází se ani ne dvacet minut od našeho hlavního města, kterým je Praha. Tento zábavní park pro děti Duhový Parkje velice oblíben i u turistů ze zahraničí.
Park najdete postaven na ploše, která je sice travnatá, ale nachází se v krytých stanech, čímž je zajištěno, že je o zábavu postaráno i za horšího počasí. Tím pádem si můžete být jisti tím, že do Třebovle nepojedete zbytečně.
Atrakce jsou vhodné pro děti od dvou let. Děti si mohou hrát dokonce i se zvířátky. Kolem najdete velkou spoustu místa, které je určeno pro hraní.

Při samotném vstupu děti obdrží vstupenku na krk, která je vyplněna jejich jménem. Díky tomu mohou snadno vyrazit až do jedenácti zón, kde si mohou klidně hrát nebo vyzkoušet nějakou tu disciplínu. Za každou disciplínu navíc děti získají samolepku do svého pasu. Pokud dítě dostane tři samolepky, může získat nějaký ten bonbón nebo jinou dobrou sladkost.
Nově je možné vyzkoušet i překážkové dráhy nebo Nerf arénu. Nechybí ani zóna, která je určena k relaxaci.

zábavný park

Park je zastáncem toho, že pohyb, který je ještě navíc uskutečněn na čerstvém vzduchu, je mnohem lepší, než sedět celý den u počítače.
Samozřejmě se zde bere ohled i na děti, které celý den nechtějí trávit pohybem. Jsou pro ně přichystány skládačky nebo kuličkové dráhy.
V areálu můžete navštívit restauraci a vychutnat si dobré občerstvení. Můžete si zde dát oběd a strávit klidně celý den. Dalšími službami je i připojení na wi-fi apod.
Pokud si navíc rezervujete návštěvu online, budete mít zajištěno parkovací místo a to hned před areálem zcela zdarma.