Bydlení

Račte vstoupit

V dnešní době, díky novým technologiím, jsou dveře a zárubně vyrobené z nevšedních materiálů a tím se ovlivnil i jejich design. Pokud chcete mít interiér ve svém domě nebo bytě příjemně sladěný, snažte se dezén dveří sladit s dezénem podlahy nebo zvolte úplný kontrast. Nezapomeňte, že dveře mají ladit se zárubní.
Máte možnost velkého výběru z ucelených dveřních komponentů, které jsou velmi elegantní. Dveře, kování a zárubně se prodávají též laděné už jako celek dohromady.
 
 dvoukřídlé dveře
        
Ø  Bezfalcové dveře a zárubně
Velmi oblíbený moderní trend těchto celých kompletů – jsou klasické bezfalcové dveře a zárubně. Jedinečná jednoduchost – to je vlastnost tohoto typu dveří. Celé křídlo dveří je vsazeno do zárubně a když jsou zavřené, tak jsou se zárubní v jedné rovině, s panty, které jsou téměř neviditelné.
Druhá varianta bezfalcových dveří se zárubní se vyrábí s drážkou, kde součástí těchto dveří je montážní hranol. Ten umožní, aby zavřené dveře se zárubní úplně splynuly s okolní zdí. Vytváří tak jednu rovinu.
Velmi důležité je příprava a přesnost stavebního otvoru. Při montáži bezfalcových dveří se zárubní se vyplatí, aby montáž provedl odborník.
 
Ø  Posuvné dveře s tichým dovřením
Tento důvtipný typ posuvných dveří do „stavebního pouzdra„ je jedinečný. Jsou takzvaně na tichý doraz. Stavební pouzdro se postará jak o plynulé, tak tiché dovření dveří. Dveře mohou být dřevěné i celoskleněné.
 klíče ve dveřích

Ø  Povrchy dveří
Stále jsou oblíbené dveře s povrchovou úpravou dýh z našich i exotických dřevin, které se barevně dají sladit díky široké škále mořidel. Pokud si vyberete dveře například s rekonstruovanou dýhou ARO, tento moderní materiál bude mít neměnný barevný tón a originální vzhled skladbou dřeva.
 
 
Nové technologie výroby dveří přináší nevšední materiálové vyhotovení. Tím se mění i design dveří, který je nadčasový. Vybírejte dveře kvalitní, stojí to za to.