Krása

Podtrhněte svoji krásu decentním líčením

Nánosy make-upu, řasenky, rtěnky, zkrátka výrazné líčení – to už je dávno passé. Nyní hraje prim přirozenost, lehkost a svěžest v oblasti líčení. Vy máte ale pocit, že nalíčená nemůžete vůbec vyjít ven, natož do práce? Chcete se každý den líčit, ale raději preferujete něco decentního, co nejvíce přirozeného? Pak právě pro vás se hodí tzv. nahé líčení. Je ideální jako denní líčení, vy zůstanete přirozená a svá a zároveň také podtrhnete vaši krásu.
blonýna v tílku.jpg
Trápí vás nějaké nedostatky pleti? Akné, pupínky, rozšířené póry nebo červené flíčky vám nejsou cizí? Nebojte se, i v případě nahého líčení je můžete chytře zakrýt, a přesto nebudete ráno vycházet z domu s nánosem tuny make-upu na obličeji. Chce to jen vědět, jak na to. Nejprve bude důležité vyzbrojit se kosmetickými pomocníky, kteří vám pomohou vytvořit přirozené decentní líčení. A jaké kosmetické produkty to jsou?
S ČÍM SI PŘI NAHÉM LÍČENÉ VYSTAČÍTE
o BB krém (sjednotí odstín vaší pleti, rozzáří pleť a zakryje případné nedostatky)
o Tužka na zvýraznění obočí
o Řasenka
o Lesk na rty nebo rtěnka s jemným odstínem
o Pudr na konečné zafixování líčení
o Korektor na zakrytí případných nedokonalostí pleti
Rozšiřte vaši kosmetickou výbavu o výše jmenované produkty a pusťte se do přirozeného nahého líčení, které vás zkrášlí a zvýší vám sebevědomí, ať už se vypravíte kamkoliv.
pletený svetr.jpg

Vyzkoušejte i vy tento druh přirozeného líčení, díky kterému chytře zdůrazníte vaše přednosti a rysy a zároveň také zakryjete nedostatky, jako pupínky, červené flíčky atd. Díky chytrým kosmetickým pomocníkům, třeba jako je BB krém také ušetříte čas strávený líčením, takže si budete moci ráno i s klidem trochu přispat.
Podtrhněte svoji krásu, zdůrazněte přednosti a vyrazte příště do práce s jemným decentním líčením, se kterým si budete připadat přirozeně, svá a dokonalá.