Zboží

Na plovák nesmíte zapomenout

Toužíte po tom, pořídit si na vaši zahradu skvost zvaný bazén? Není se čemu divit, protože je sortiment bazénových nádrží aktuálně velmi pestrý a mnohdy i finančně dostupný pro všechny. Pokud tak už učiníte, není důležité to, jak je mohutný a kolik lidí se do něho vleze, ale především to, jaké vám poskytne osvěžení a rovněž i pocit pohodlí, když v něm toužíte strávit celé hodiny.

bota v bazénu

  • Ve většině případů však mnoho lidí zapomíná na to, že je nezbytné mít po ruce nejen ručník a opalovací krém, ale i bazénové příslušenství, které vám koupání přivede k dokonalosti.

Primárním cílem je postarat se o bezchybnou údržbu vody, k čemu vám pomůže výběr ty nejlepší chemie a rovněž i bazénový plovák, do kterého ji umístíte.

I mezi plováky si můžete vybírat

Jak už jistě víte, tablety do bazénu nemůžete volně hodit do vody a nechat je ležet na dně. Pokud byste tak učinili, vaše bazénová plachta by se vám mohla poškodit a co je nejdůležitější, v žádném ohledu byste nedosáhli výsledku, který od chemických přípravků očekáváte.
Aby se chemie rozpouštěla optimálně a tak, jak se patří, musíte mít po ruce plovák, který si můžete zvolit z pestré nabídky všech dostupných na trhu. Kromě těch zcela obyčejných, které nalezete menší, ale i větší, vás může potěšit i nabídka s teploměrem, díky čemu budete mít přesnou informaci o tom, jak teplou vodu vlastně máte.
Co je na tomto příslušenství důležité je i to, dbát na správné uvolňování tablet. Ve spodní části každého plováku nalezete volně nastavitelný otvor, díky kterému si můžete sami zvolit to, jak rychle chcete, aby vaše tablety uvolňovaly účinnou látku potřebnou k desinfekci vody.

plovák

Zimní plovák vám usnadní práci

Prodloužit životnost vaší nádrže v zimním období můžete i díky dilatačnímu plováku, který je určený pro venkovní bazény, které nelze po sezóně schovat nebo složit.

  • Ten vám pomůže minimalizovat tlak na zmrzlou vodu, která může poškodit stěnu bazénu.

Pokud tedy víte, že takový druh bazénu máte, zcela jistě si nezapomínejte váš sortiment doplnit o toto příslušenství, které využijete v zimním období.