Zboží

Elektrická energie kdykoliv a kdekoliv

Plánujete nějakou zajímavou akci pod širým nebem? V současné době se stává trendem pořádat tímto způsobem například svatební obřad, netradiční firemní párty, narozeninové oslavy anebo rockový koncert. Většinou ale při přípravě podobných akcí narazíme na jeden zásadní problém, který může celou akci zhatit. Chybí přípojka k elektrické energii.

elektrocentrály

  • Problém, který lze vyřešit snadno a rychle.

Stačí jen na telefonu zmáčknout to správné číslo a elektrocentrála už k vám míří i se všemi potřebnostmi. Jestliže si nejste jisti svou odborností při obsluze agregátu (nebo si prostě chcete ušetřit starosti), pak k vám elektrocentrála dorazí i s odborně vyškolenou obsluhou.

  • U některých agregátů je to dokonce nutné.
  • Zejména u mobilních, které vyžadují řidičské oprávnění.

Výhodná nabídka pro stavební společnosti

Pronájmem elektrocentrály se dá vyřešit absence elektrické energie i u různých staveb v terénu. Například při opravách nebo stavbách mostů, silnic nebo dálnic. Pronájem agregátu na výrobu elektrické energie se vyplatí kupříkladu i při výkopových a přípravných pracích před zahájením výstavby nového domu.

  • Firmy, které si pronajmou elektrocentrálu dlouhodobě, mají pochopitelně cenu zvýhodněnou.

Existují i tiché agregáty

Elektrocentrály se dají rozdělit do několika skupin. Jednou možností je pochopitelně rozdělení podle výkonu. Stavební firma má jistě jiné požadavky nežli pořadatel svatebního obřadu.

velké elektrocentrály

  • Dají se ale také rozdělit podle hlučnosti.
  • Tam, kde rachotí a hlučí po celou pracovní dobu stroje a přístroje, nebude nikomu další zvuk z elektrocentrály na překážku.
  • V případě, že je zapotřebí slyšet nevěstin souhlas hned napoprvé, se jistě lépe uplatní hliníkový odhlučněný agregát s hlukem do 50dB.

Elektrocentrály jsou prostě řešením pro každou situaci, při které schází elektrický proud a je ho zapotřebí.