Finance

Americká hypotéka – vyšší obnos peněz na cokoliv

Pokud hledáte vhodné řešení financování vašich potřeb a plánů či řešení finančních problémů, tak jste už určitě přemýšleli i nad nějakým vhodným úvěrem.
Pokud potřebujete nižší částku, tak pro vás budou výhodné spotřebitelské úvěry se závazkem splácení na rok či několik málo let. Pokud však chcete částku v řádu statisíců, tak tady je nejlepším řešením hypotéka.
Asi si říkáte, že jde o úvěr určený pouze na bydlení a vy třeba právě teď potřebujete vyšší obnos na něco zcela jiného. Máte pravdu, že tradiční hypotéka s výhodným úrokem je účelová a určena na koupi nemovitosti či rekonstrukci a musí se dokládat účel tohoto využití.
Ale je tady ještě americká hypotéka Nebankovní hypotéky, která je bezúčelná a peníze tak můžete využít na cokoliv dalšího, než je bydlení, a to bez dokládání účelu využití peněz.kreditní karty a peníze

Uspokojení materiálních potřeb i řešení finančních problémů

Vzhledem k tomu, že jde o hypoteční úvěr, tak i v tomto případě je potřebné ručení formou zástavy nemovitosti.
O peníze mohou žádat i klienti, kteří neprošli se žádostí v bance a mají třeba záznam v registrech dlužníků. Stačí mít vhodného spoludlužníka, který se za vás tímto způsobem zaručí. Spoludlužníkem může být kdokoliv, kdo s tím souhlasí, takže nejen příbuzní.peníze na bydlení
I přes to, že jde o bezúčelný úvěr a peníze můžete využít na cokoliv, tak vás překvapí nízký úrok, který může konkurovat i bankám.
Peníze lze využít nejen na uspokojení potřeb jako koupě auta, zařízení, dovolené, zaplacení studia, cestování a podobně, ale také k účelu řešení finančních problémů. Tím jsou dluhy, nevýhodné půjčky či exekuce. Můžete tak dokonce vykoupit i nemovitost v dražbě.
Splátky je možné rozložit až na 30 let jako je tomu i u klasických hypoték na bydlení a díky tomu nezatížíte vás měsíční rozpočet vysokou splátkou. Úvěr je možné splatit i předčasně.