Zboží

Kousek plechu udělá zázraky

Výrobci přináší na trh a do různých pracovních oborů samé zlepšováky. Například jak usnadnit práci, jak ji zvládnout v menším počtu lidí a přitom neinvestovat velké finanční částky. Přirozeně, pokud je pro nás něco snadnějšího, tak je to vítané. Možná se někdo podiví, ale i taková nájezdová rampa udělá kus práce za ostatní pracovníky. Například odtahová služba je toho jasným důkazem. Není totiž nic jednoduššího, než porouchané vozidlo vytáhnout pomocí rampy na plochu, ukotvit a odvést ho na místo určení. Takto ale může pracovat i kamionová doprava nebo jakákoliv přeprava těžkých strojů.naložený vysokozdvižný vozík

Rampy se musí správně vybrat

Každý automobil je jiný a také je určený ke zcela jiným účelům. Díky tomu je nutné zajistit nejvhodnější materiál, délku i šířku a konec konců i pohon. Ten se například skutečně vyplatí u odtahu. Nájezdová rampa má velmi stabilní konstrukci, na kterou se dá spolehnout za všech podmínek.

  • Mobilní rampa s oporou pro návěs nákladního automobilu

Vhodná pro jednostrannou nakládku s jedním automobilem. Její opora spočívá v zabezpečení o korbu auta a přirozeně má ruční hydraulický pohon, tudíž je snadno ovladatelná. Také ji lze zakoupit s mechanickým zvedákem nebo elektrohydraulickým pohonem. Tažený plech bude tvořit bezpečný základ pro pojízdnou plochu.odtahová služba

  • Mobilní rampa bez opory pro návěs nákladního automobilu

V podstatě je si velmi podobná se svojí předchůdkyní, jen s tím rozdílem, že je bez opory o korbu nákladního vozu. Tyto rampy jsou vybaveny vlastními oporami, což má ale také svoji velkou výhodu. Váha rampy a následně i nákladu nebude v žádném případě přetěžovat korbu automobilu. Materiál se nemění a ovládání také ne.
V podstatě je na každé firmě upřednostňována jiná priorita, nicméně ke spokojenosti všech se dají nájezdové rampy vybrat podle délky, druhu nákladního vozu, ale také provedení, přesně na míru a podle potřeby. Důležité je to, že to urychlí a usnadní těžkou a zdlouhavou práci.