Zábava

Zabavte se tancem!

Možná se nepletu, když řeknu, že každý z nás potřebuje k životu pohyb a pravidelně nějaký ten pohyb opravdu praktikuje. Možná nejste nadšenci právě do intenzivního sportu, jako je například běh nebo cvičení ve fitness centru, ale přesto se rádi hýbáte a vyloženě pohyb potřebujte. Pak je tu pro vás skvělá varianta a tou je tanec. Může se zdát, že to není sport, ale pokud se zaměříte na tyto aktivity, zjistíte, že existuje spousta tanečních kurzů a kroužků nejen pro děti, ale i pro dospělé. Můžete tančit v páru, ale samozřejmě existují i varianty, kdy můžete začít chodit tančit sami a partnera si najít na místě. Výjimkou nejsou ani taneční skupiny pro dospělé ženy.

tanec

Cílem samozřejmě není, aby se z vás stali taneční mistři. Cílem těchto aktivit je pohyb. Zábavný a vhodný pro lidi, kteří jsou muzikální. Také příchod do kolektivu a seznámení se s lidmi, kteří mají podobný zájem je pro lidi zajímavý.
Tancem můžete získat sebevědomí, eleganci pohybu a v neposlední řadě v tanečních kurzech společenského tance, můžete získat nebo osvěžit pravidla slušného chování, které se v posledních letech ze světa vytrácí.
Víte, po které ruce máte mít při promenádě partnera? Znáte základní kroky valčíku? Umíte ženu požádat o tanec. Víte, jak se chovat a co dělat, když se vám potí ruce?

balet

Samozřejmě, že to můžete vědět, ale možná to nevíte a rádi si tyto informace zopakujete.

Pokud vás tanec nadchne, ať už společenský párový, sólový či skupinový, můžete se v jakémkoli věku účastnit soutěžích pro nadšence a užít si to, co jste v mládí nemohli či jste se ostýchali.

tango

Moderní doba nabízí opravdu neomezené možnosti. Můžete se naučit tančit u tyče, bez vyzývavého podtextu, můžete se naučit latinskoamerické tance, můžete se zdokonalovat ve standardních tancích, můžete se naučit základy baletu a také vás jistě rádi přivítají v hodinách salsy, bachaty či stepu.
Tak na co ještě čekáte?