Zábava

Soukromé ubytování Adršpach

Plánujete letní dovolenou se svými mazlíčky. Chtěli byste něco v krásné přírodě s hodně zajímavými místy k vidění. Skalní útvary, hory, vodopády a další přírodní krásy. Máme pro vás soukromé ubytování v Adršpachu. Jedinečná destinace Dolního Adršpachu. Deset minut od okruhu vedoucí přes krásy Adršpašských skal. Ubytování v rekonstruované chalupě vystavěné v devatenáctém století. V nabídce jsou dva soukromé pokoje se sociálním zařízení. Jeden pokoj je čtyřlůžkový a druhý třílůžkový. Pokoje mají společnou kuchyni.
kouzlo Adršpašsko-Teplických skal
Chalupa je vhodná pro společnou dovolenou dvou rodin nebo pro partu kamarádů. Součástí chalupy je malý přístřešek s posezením, zahradním grilem a ohništěm na opékání buřtů. Když si dovezete kola, dají se uschovat v zahradním domku. Parkování je přímo vedle objektu a je z cela zdarma. Můžete sebou vzít i svého mazlíčka. Pejsci jsou tu vítány, po domluvě s majitelem. Jen nesmí zůstat na chalupě bez dohledu. Z pokojů je krásný výhled na Adršpašské skály. K ubytování je možné objednání snídaní.

Teplické skály

V okolí najdeme spoustu zajímavostí. Tou hlavní nás bude lákat Adršpašské skály, nejčastěji navštěvované turistické centrum. Krásné skalní útvary s nádherným výhledem do okolí. Dalšími krásami jsou Teplické skály, Jiráskovy skály, skalní město Ostaš, Broumovské stěny, Ruprechtický Špičák. Milovníci památek si také přijdou na své. Nedaleko se nachází Broumovský klášter, Náchodský zámek, zámek Adršpach. Ve větší vzdálenosti do dvaceti kilometrů můžeme navštívit zoo farmu Laczna a klášter Krzeszow v Polsku. Stojí za to i rozhledna na Borowej nebo rozhledna Mieroszów. Určitě stojí za návštěvu i hraniční památky v Polsku. Když už budete tak blízko. Pro milovníky piva můžeme doporučit muzeum piva v pivovaru Olivětín. Nabízí prohlídky s ochutnávkou, kde můžete vidět studnu, ze které čerpají kvalitní vodu pro přípravu moku.