Zboží

Něco pro motoristy

A proč by měli motoristé tu pozornost zbystřit? Protože se zde dozví něco nového. Ale k tomu až později. Nejprve se podíváme na motoristy jen tak všeobecně.
Když už to někoho zajímá jen proto, že musí dojet do práce a zpět, tak je to taková slabší skupina. Mají auto, tuší, kde je motor, ale na nějakou větší opravu si netroufnou.Moderní vůz
Skupina dvě je taková ta střední. O auta se zajímají trochu hlouběji. Rádi si o nich přečtou, rádi podebatují v hospodě a nových typech, a dokonce rozeznají trabant od citroenu. Klidně si troufnou na drobné opravy svého a někdy i cizího vozu, ale těm větším se také nevyhýbají. Zvládají je sice někdy trochu těžkopádně, ale většinou je zdárně dokončí. Pravda, stane se, že jim zbude pár součástek na další vůz, ale ten opravený jede, tak je to jedno. Jeho následné rozpadnutí na dálnici v největším provozu se pak přičte počasí, zemětřesení nebo jiným katastrofám.
Skupina poslední již není tak početná jako skupina střední a zde jsou řidiči, profesionálové. Kamioňáci, šoféři v městské hromadné dopravě, závodníci, prostě nadšenci do všeho, co má motor. Ti tomu rozumí a krom toho, že rozeznají jednotlivé typy aut, dokáží střelhbitě vyjmenovat rok jejich výroby, druh pneumatik a číslo motoru. No, dobře, to poslední asi ne, ale prostě jinak o tom hodně vědí. Starší typ vozuZvládají opravy všeho druhu, a umí si poradit i ve složitých situacích. Nu a nyní přichází ona novinka. Je úplně jedno, do které kategorie patříte vy sám. I pro vás je zde internetový magazín s novou rubrikou o automobilech. Schválně se podívejte na auto moto onlinechlapa uvidíte co zajímavých článků vás zde čeká. Spousta informací ze světa motorů pro všechny muže s tímto zájmem. Zcela jistě neprohloupíte, když si zde přečtete vše, co vás zajímá a co může třeba i pomoci při řešení problému. A hlavně budete v obraze a nic vás kolem aut již nezaskočí.