Zboží

Nadčasová a originální kabelka pro vás

Kabelka provází lidstvo už od dob faraonů, kdy byly ovšem nejprve mužským doplňkem garderoby a měly za úkol uschovat cennosti a mince. Muži si je navíc přivazovali popruhem k pasu. Ve středověku už měšce, nebo váčky nosila připjaté na kožených řemenech obě pohlaví. V šestnáctém a sedmnáctém století se objevují v rubových částech pánského oděvu praktické kapsy, a tak pánové přenechávají až na výjimky výsadu nošení kabelek pouze dámské části světa a jejich vývoj strmě stoupal, s úměrně postupujícími staletími.
stroj na šití kůže
Od prvopočátečních lýkových a dřevěných schránek, kožených váčků, tkaných, háčkovaných, vyšívaných a korálkových pompadurek, přes secesní drátěná mini psaníčka, až po kožené výrobky různých tvarů a velikostí, jež si ostatně pro svoje výborné vlastnosti svoje místo na slunci drží dodnes. Každá současná a moderní žena jistě ocení model, jakým je právě velká kožená kabelka, v jejíž společnosti bude teprve váš celkový vzhled dokonalý.
dvě stojící ženy, jedna z nich drží v rukou kabelku
Prohlédněte si naši kolekci úžasných, stylově velmi čistých kabelek, které oceníte jak v pracovním prostředí kanceláře, tak i při každodenních běžných pochůzkách. Jsou vyrobeny s použitím kůží Ruga a Dauphine, jež se vyznačují svojí pevností, což zaručuje stálost jejich tvaru. Vnitřní prostor je opatřen pevnou lesklou podšívkou, jednou kapsou na zip a dvěma volně přístupnými kapsami. Kovové doplňky jsou u většiny modelů ve zlaceném provedení a nechybí ani odnímatelný ramenní popruh. Jistě také oceníte vyšší kovové cvočky umístěné na vnější straně dna. Ty zajišťují stabilitu a současně chrání dno před otěrem. Modely dodáváme v módních barvách, vybrané druhy jsou opatřeny nenápadným vyraženým logem. Vedle černé klasiky vybírejte i z odstínů hnědé a růžové barvy.

Naše kabelky dotvářejí eleganci a styl každé ženy, která umí ocenit kvalitu a precizní zpracování.