Podnikání

Levná autopůjčovna Praha

Stala se vám nemilá věc a vaše auto se porouchalo? Hledáte náhradní vůz, který by vám sloužil než byste si zařídili opravu nebo koupili nový vůz? Nebo plánujete cestu a vlastní automobil nemáte? Do takové situace se může dostat každý, kdy potřebuje rychle osobní automobil, ale žádný po ruce nemá. Rádi vám poradíme, jak tyto nevhodné situace vyřešit. Autopůjčovna Praha vám ráda své vozy zapůjčí. Nabízí osobní automobily na krátkodobé i dlouhodobé zapůjčení vozu.
prostorná Škoda octavia
Ve své nabídce mají Škoda Octavia, Škoda Fabia combi a Škoda Felicie. Auta jsou vybavena v zimní sezóně zimními koly, což je samozřejmostí a mají ve svém vybavení dálniční známky. Nemusíte projíždět každou dědinu, abyste se někam dostali. Všechny vozy jsou pojištěné proti odcizení vozidla nebo proti autonehodě, kdy je vozidlo poškozené. https://www.podnikatel.cz/clanky/opotrebene-bankovky-bezne-poskozene/ Pojištění zajišťuje i ručení proti nehodě, jako jsou škrábance vzniklé parkováním, střetu se zvěří i nehody, kdy vás odře jiné auto na parkovišti v nákupním centru. K automobilu lze zapůjčit po domluvě i dětské autosedačky nebo podsedáky zdarma. Takže děti mohou bez starosti cestovat s vámi. Bezpečně ukotvené v sedačce. V nabídce má autopůjčovna i navigaci. Takže se nemusíte bát, že se někde ztratíte nebo zabloudíte.
cesta se zapůjčeným vozem
Při dlouhodobém zapůjčení vozidla je sleva. Když budete mít auto déle jak deset dní zapůjčené máte jeden den zcela zdarma. Ceny jsou velice přívětivé, jedná se o nejlevnější autopůjčovna praha http://www.autopujcovna-urban.cz/. Proto jestli stále váháte, zda se vám vypůjčení auta vyplatí, tak nebojte určitě ano. Dostanete se do vysněného cíle. Zapůjčení trvá několik minut, kdy vám auto dovezeme k vám domů, sepíšeme smlouvu na zapůjčený osobní automobil a vy můžete směle vyrazit. A když nevlastníte řidičský průkaz, vůbec to nevadí. Máme možnost si osobní automobil zapůjčit i s osobním řidičem.