Finance

Kdo půjčí podnikateli?

Přát si půjčku není nic složitého. Přát si ji může doopravdy každý. Ovšem od zbožného přání ke skutečnosti je nejednou hodně daleko, mezi tímto existuje nejednou i nepřekonatelná propast. Protože aby někdo půjčku získal, musí tu být i někdo, kdo je ochoten mu ji poskytnout. A takových lidí není zdánlivě nikdy dost.
Takže když se člověk rozhodne o půjčku požádat, třeba proto, že se jedná o podnikatele, jenž se dostal do tíživé situace, nemusí být věru jednoduché si k nějakým těm penězům přijít. Zejména pokud se taková osoba nemůže pochlubit ani předchozími vysokými příjmy, ani nádherně vypadajícím daňovým přiznáním, ani absencí záznamu v registru dlužníků.

klíče

Někdo takový se bude jen těžko obracet na banku s nadějí na úspěch. Takového jedince v bankách s otevřenou náručí nevítají. Jsou tam více než podezřívaví a vytuší-li byť i jenom náznak toho, že by se jim jejich peníze nemusely vrátit, má žadatel smůlu.
Takový člověk s opravdovými problémy by neměl plýtvat silami a namísto obíhání bank s nulovým efektem by měl vsadit na něco jako nebankovní hypotéka bez registru. Protože právě to je způsob, jak může na půjčku dosáhnout i osoba vězící v problémech až po uši.

Jedinečnost a současně přednost tohoto finančního produktu spočívá v tom, že se člověk zaručuje nebankovní společnosti svou nemovitostí, případně nemovitostí nějaké k takové pomoci svolné osoby. Díky této zástavě pak nesehrávají zase až tak velkou úlohu případné záznamy v registru dlužníků, respektive relativně nízké příjmy; protože je tu garance, že se dotyčný dlužník vynasnaží, aby řádně splácel a tak o zmíněnou nemovitost nepřišel.

úvěr

A pak už stačí vlastně jenom docela málo. Poslat několik fotografií oné nemovitosti a vyplnit online dotazník a firma už se sama postará, aby bylo dosaženo rozumné dohody, na jejímž základě lze půjčku ve výši až sedmi desetin ceny takové nemovitosti schválit a vyplatit. Třeba i na dlouhou dobu splácení s nízkými splátkami, ovšem současně vždy i s možností vše splatit předčasně.
Takto lze přijít k penězům snadno a rychle. A to je pro nejednoho z nás to nejdůležitější. Zejména pro toho, kdo už po dlouhých marných pochůzkách od banky k bance pomalu ztrácel naději.