Online

Jak zlepšit svůj profil na Instagramu

Jednotlivé fotky jsou na instagramovém profilu určitý základ. Fotky je potřeba upravovat do stejného barevného tónu tak, aby fotky celkově tvořily jeden ladící celek. Hodně vám pomůže dávat vždy každou fotku do stejného upravujícího filtru, který se dále už jen upravovat zaostřením. U fotky vždy jen upravujte kontrast barev a jejich sytost a podobné věci, ale dbejte na to, aby fotky byly stejně barevně sladěné. Přímo v aplikaci Instagram je vám k dispozici velmi široká paleta filtrů.
webová stránka
Velmi oblíbeným trendem poslední doby jsou koláže na vašem profilu. Tyto koláže lze jednoduše vytvořit pomocí různých aplikací, například aplikace Giant Square vám pár jednoduchými kroky vytvoří obyčejnou koláž pár fotek, kterou můžete rovnou zveřejnit na instagramu. Jednoduše v aplikace zaškrtnete políčka, která chcete vyplnit fotkou, vyberete z galerie již upravenou fotografii a máte splněno. Aplikace vám celkovou fotografii nařeže do různých fotek a ty pak nahráváte na instagram, který vám poté z částí fotek vytvoření jednu celkovou fotografii. Pouze si musíte dát pozor na pořadí nahrávání fotek.

Pokud chcete více like a tím pádem i více lidí, kteří vás sledují, nezapomeňte k fotce přidávat zajímavý popis i zajímavé hashtagy. Čím víc máte hashtagů, tím je větší pravděpodobnost, že si vás nějaký náhodný člověk vyhledá a začne vás sledovat. Vždy k fotce přidejte popis, který vystihuje událost zachycenou na fotografii, nedávejte do popis nezajímavé informace. Pokud jste na fotce s někým dalším, nezapomeňte ho na své fotce označit.
tablet a mobil
Fotografie můžete také oříznout do hezkých geometrických tvarů. Takto ořezané fotografie krásně oživí váš profil do nového tvaru a aplikace, které toto dokážou mají na výběr mnoho tvarů. V těchto aplikacích lze také oříznout fotky do stejného tvaru, takže pak vaše fotky můžou být na střídačku na výšku a další na šířku apod.