Podnikání

Jak ochránit jmění firmy?


Jak se u nás traduje, ‚z cizího krev neteče‘. Řídí se tím leckdo, a má-li někdo takový coby zaměstnanec možnost obrat firmu o něco na přilepšenou, nejednou toho přeochotně využije. Protože ‚co je doma, to se počítá‘.
Ovšem je nasnadě, že se něco takového nemůže majitelům obíraných firem líbit. Protože to, co je rozkradeno nebo zneužito, zákonitě musí někde chybět. A může to přivést klidně i celý podnik do nemalých problémů.
Představte si jenom takovou firmu, která provozuje velký vozový park, spoustu stavebních strojů a podobně. Kolik jenom je tu šancí na nějakou tu malou domů, že? To majitel ani řídící pracovníci neuhlídají, protože nemohou být všude.
Ovšem na rozdíl od nich to RMC systém dálkového monitoringu strojů a vozidel zvládne. Pro něj je totiž sledování vozidla hračka, ať už se toto nachází kdykoliv kdekoliv.

stavební technika

Toto GPS satelitní sledování vozidel a strojů umožňuje mít v libovolném okamžiku přehled o tom, kde se jaký stroj či dopravní prostředek zrovna nachází a jak pracuje, respektive nepracuje. Sbírá o oné technice zvolená data, zpracovává je a přenáší oprávněné osobě, která je má k dispozici kdykoliv, kdy je jí toho zapotřebí. Stačí mít přihlašovací jméno a heslo a majiteli firmy nic neunikne, ani tehdy, když je sledovaná technika stovky kilometrů daleko.
Ani za devatero horami a devatero řekami se neutají zneužití či odcizení čehokoliv, ani krádeže pohonných hmot, ani lenošení zaměstnanců, kteří mají tuto techniku obsluhovat.

stavební práce

A tento systém nejen kontroluje, ale také zvládá údaje zpracovávat, což nejednou ušetří firmě i nemálo byrokracie. Což je pochopitelně rovněž důležité.
Ze všeho zmíněného tak lze vyvodit prakticky jen jeden možný závěr. Že tento systém hlídáním vozidel a techniky šetří firmě peníze a ušetří jí i nemálo starostí. Protože zaměstnanci nebudou krást nebo jinak poškozovat zaměstnavatele někde, kde se jim na to dříve či později stoprocentně přijde. A tento systém na to přijde, tím si můžete být jisti.