Zábava

Chtěli byste si něco zahrát?


Nudíte se s přáteli nebo nemáte ještě vymyšlený program na páteční odpoledne nebo sobotní večer? Nechce se vám chodit po barech nebo diskotékách? Pokud máte více člennou partu, tak tu máme tip přímo pro vás! Jedním takovým tipem může být laser game.

DSC_0201

Tato hra se nejčastěji hraje ve skupinkách, které proti sobě bojují. Tuto akci můžete uspořádat pro rodinu, kolegy z práce nebo přátele. Jedná se o tzv. „střílečku“, kterou mají rády i ženy. Takže to není pouze pro chlapy.
Nebudete stát jen na místě, budete se pohybovat po aréně s vestou na sobě a se zbraní v ruce. Adrenalin zde rozhodně nechybí. Musíte si ubránit svou vestu a svůj tým tímto krokem podpořit a posouvat blíže k výhře. K výhře se budete blížit také tím, že budete „střílet“ vaše protivníky. Nemusíte se bát, že by vás něco bolelo. Jedná se o bezbolestnou legraci. Jestliže jste ji nikdy nezkusili, tak se nemusíte obávat, vyzkoušet ji mohou i nezkušení, protože nepotřebujete žádné speciální dovednosti.

labyrint (54)

Skvělá laser game v Praze 9 LazerFun Praha, čeká na vaši návštěvu a vaši hru!
Dostanete se k této herní aréně metrem, autobusem i tramvají. Všechny zastávky http://idsjmk.jrbrno.cz/ jsou nedaleko, takže se nemusíte obávat dlouhé trasy. Pokud však vlastníte vozidlo nebo jiný návštěvník, se kterým sem hodláte přijet, tak se nemusíte bát nějakého placeného parkování. Tato firma si pro vás totiž zajistila parkovací místa přímo u nich ve dvoře. Tedy přímo u vstupních dveří. Jestliže si chcete projít ještě nákupní centrum, které je hned naproti, tak můžete svoje vozidlo zaparkovat i zde. Tady také nebudete muset platit za parkování. Dalším plusem je, že otevírací doba herny se shoduje s otevírací dobou parkoviště Harfa.
Říká se, že vyzkoušet se má všechno a pokud jste tuto legraci ještě nikdy nezažili, tak neváhejte. Domluvte si partu a jeďte na výlet za zábavou.