Zboží

Dřevěné odrážedlo pro nejmenší závodníky

Všechny děti potřebují pravidelný a zdraví prospěšný pohyb, to je známá věc. Jak jim takový pohyb venku na čerstvém vzduchu co nejvíce zpříjemnit, tak aby je bavil? Chce to nějaký ten dětský dopravní prostředek, se kterým můžete začít už od jednoho roku. Pak si malí caparti mohou užít spoustu zábavy sami nebo při soupeření se svými kamarády. Přirozeně tak zapojí pohybové svalstvo a pobyt venku je bude o to více bavit.
Ti nejmenší caparti často drandí na plastových motorkách, ze kterých ovšem poměrně rychle vyrostou a kolem věku 2 – 3 let je potom čas na změnu. Na klasické jízdní kolo je ještě brzo. Vhodné je pořídit něco, co napomůže k nácviku na velké kolo a odstraní tak nutnost používání přídavných koleček.
odrážedlo na trávě
Tohle všechno splňuje zábavné balanční kolo nebo-li odrážedlo pro nejmenší. Jde v podstatě o takové kolo bez šlapek, na kterém se každé dítě naučí velice rychle jezdit a ovládat ho.
VÝHODY NÁMI NABÍZENÝCH DĚTSKÝCH ODRÁŽEDEL:
– trénink rovnováhy a stability, což je nezbytně důležité pro jízdu na kole
– nízká hmotnost pro snadné přenášení
– moderní design
– výrobek ze dřeva
– různé barvy v nabídce
Díky jezdění na tomto speciálním balančním kole děti skvěle natrénují balanc a naučí se stabilitě, takže pro ně pak bude jízda na klasickém kole minimální problém. Mnohdy se na něm pak děti rozjedou hned napoprvé.
Nechte vaše ratolesti naučit se zábavnou formou nutné a potřebné stabilitě a rovnováze na krásném designovém dřevěném balančním kole. Snad každé dítě si tento sportovně – zábavný prvek zamiluje a bude na něm rádo jezdit.
odrážedlo pro děti
Máte-li doma dítko ve věku kolem 2 – 3 let, pak neváhejte a pořiďte mu některé z našich balančních kol. Vyberte si některé z námi nabízených odrážedel pro nejmenší, třeba v růžové, modré nebo zelené barvě a umožněte vašim dětem přípravu pro klasické jízdní kolo.