Bydlení

Bytový architekt Praha

Bytových architektů není v dnešní době moc. Pokud se rozhodnete pro jejich služby, pak věříme, že budete naprosto spokojeni. Proč? Protože takový bytový architekt je schopen poradit vám v oblasti rekonstrukce bytu a v neposlední řadě také s realizací. Poradit vám ale může i s interiérem či vybavením.
Bytový architekt je schopen pomoci vybrat vám i vhodný nábytek. Nábytek je vždy určen stylem interiéru. Nábytek, který je k tomu všemu ještě vestavěný, může ovlivnit nejen vzhled ale také praktičnost vašeho interiéru.

640_sitkova-mini-3

Pokud zvolíte vhodný nábytek, prostor ve vašem bytě se rázem úplně změní. Bude možné jej využívat až na 150%. Ten, který je nejvhodnější, se většinou vyrábí ze dřeva, skla nebo kovu. Volba nejen nábytku ale také stěn interiér buď zvětší, nebo zmenší a to opticky.
Bytový architekt Praha se vám nejvíce bude hodit pro vybrání vhodného místa na skříně, sedací soupravy či postele.
V dnešní době je díky počítačovým programům umožněno nejen modelovat ale hlavně zobrazit návrhy. Pokud se rozhodnete pro rekonstrukci koupelny, architekt a počítač vám pomohou najít ten nejvhodnější návrh. Při rekonstrukci samotného bytového jádra architekt může odhadem spočítat cenu jednotlivých položek. Vytvoří se kalkulace za potřebné práce a vy se podle toho můžete rozhodnout.

640_rozankovi-mini-2

Podle vašich požadavků může být samotná realizace spojená i s výrobou nábytku a interiérových dveří. Vše lze vytvořit na míru. Výhodou těch zakázek, které jsou na klíč, je přebrání kompletního interiéru, který je zrekonstruovaný, a není potřeba dohlížet na jednotlivé práce.
Bytoví architekti využívají většinou 3D programy, které vám pomohou si danou věc představit mnohem lépe.
Takové návrhy dětských pokojů ve 3D si jistě představí i mnohem lépe malé děti. Pokud je navíc zapojíte do samotného procesu navrhování, budou šťastnější ještě mnohem více.
Slyšeli jste někdy o tom, že existují také interiéry na míru? V případě zájmu klienta je i něco takového možné. Stačí se nebát a zeptat se.