Zboží

Chcete mít čistý pracovní stůl? Poradíme vám, jak na to!

Máte husí kůži při pohledu na váš pracovní stůl? Máte pocit, že je na něm toho hodně? Myslíte si, že je na něm více nepořádku než čistoty? Chtěli byste tento stav změnit a mít na stole skutečný pořádek? Nepořádek na stole může působit chaoticky. Pokud bude na vašem stole panovat pořádek, budete spokojeni nejen vy, ale i ti, kteří se dostanou do blízkosti vašeho stolu. Pořádek a pracovní stůl tvoří dokonalou kombinaci, proč jim tedy nedat šanci?

pracovní stůl

Pracovní stůl a řád – jak tento stav docílit?


Zamýšlíte se nad tím, jak si v okolí stolu vybudovat pořádek? Je vědecky dokázáno, že čím čistší stůl máte, tím lépe se vám bude pracovat. Průzkumy také prokazují i ​​to, že lidé prostě pořádek na svém pracovním stole podceňují. Pořádek na pracovním stole se vám podaří docílit dodržováním následujících doporučení:

Poslední minuty v práci věnujte úklidu– během dne se vám určitě na stole nahromadilo množství nepotřebných věcí. Proto si v případě, že se již chystáte z práce domů, vyhraďte posledních 5 minut z vašeho pracovního času na úklid toho, co vám v ten den prošlo rukama. Pořádek na stole oceníte i ráno, kdy se opět plní elánu vrátíte do čistého prostředí. Nachystejte si také na stůl všechno to, co je potřeba na druhý den dořešit.

pracovní místo

Dokumenty, které nevíte přiřadit jednoduše skartujte– častokrát se setkáváme s tím, že nám určité doklady leží na stole, neumíme je však přiřadit. Proto si dokumenty naskenujte, uložte do počítače a skartujte. Na stole se vám vytvoří prostor a současně se v případě potřeby budete moci k těmto zapomenutým dokumentům vrátit – budete je mít jednoduše po ruce nonstop.

Deska pracovního stolu– pozor, mnoho lidí si ji zaměňuje s odkládacím prostorem. Na pracovním stole by mělo mít své stálé místo jen pár věcí, se kterými přicházíte do kontaktu pravidelně. Pár psacích potřeb, poznámkový blok, kalkulačka, potřebné dokumenty a jiné nezbytné věci, které k práci skutečně potřebujete. Pokud se vám stane, že máte na stole i věci nepotřebné, ujistěte se, že máte dostatek úložného prostoru.

Pracovní stůl, který vám poskytne vše potřebné


S kvalitním a praktickým pracovním stolem vám vše půjde jako od ruky. Na stránce https://worklife.cz/ najdete kompletní nabídku kvalitních pracovních stolů za rozumné ceny. Není pracovní stůl jako stůl, dopřejte si proto to nejlepší!