Podnikání

Ad start-up per byznys

Je důležité jako byznys neustále růst, objevovat nové horizonty a cestou narazit třebas na Ameriku. Podnik zkrátka nesmí stát, musí se neustále uzpůsobovat poptávce, musí zkoumat, co zákazník či spotřebitel vyžaduje, co čeká a co by rád dostal. Jakmile se byznys zasekne na jednom místě, vydrží pár let a pokud to není pořádná knajpa, kde chodí studenti a dělníci kvůli atmosféře, tak se s drahým byznysem můžete rozloučit.
spěch z nákupů 
Máme tedy nějaký ten produkt a máme jistotu, že se lidem bude líbit. Zatím o vás nikdo neví, ale teď je na čase jít do toho ve velkém!
 
1)      Sociální sítě
Každý podnik, ať už je to jakýkoliv, má dneska nějaký profil na sociálních sítích, kde informuje a udržuje kontakt se svými zákazníky. Tady je důležité mít opravdu služby na špici, jinak se připravte na drsnou kritiku a nelíbivou reklamu na internetu. První věc, na kterou se lidé dívají, než jdou do restaurace = jak vypadá jídlo na sociálních sítích a jaké jsou recenze, to jestli si napíšete do popisu, že vám vaří tři michellinští kuchaři, vás neuchrání, pokud tomu recenze nebudou odpovídat.
 
2)      Akce a události
Pořádejte jako podnik různé akce pro veřejnost, nejen pro zaměstnance. Ať už děláte cokoliv, nikdy není pozdě seznámit veřejnost s tím co děláte. Vybudujte si s lidmi vztah a oni si vás poté spojí s příjemnou vzpomínkou, dobrým pocitem či něčím podobným, co u nich vyvolá pocit, že právě vy jste ti praví. Malá oslava pro investory, slavnosti pro veřejnost, ochutnávka nového menu v restauraci, ze všeho jde vytěžit nějaký ten plusový bod.
 
3)      Internet a jeho síla
Pokud byste rádi nalákali i ty, kteří třeba váhají nebo nemusejí být přesvědčeni, že jste ti praví – zkuste nějaký ten slevový portál. Dávejte si ale pozor, jaký typ služby tam dáte! Dávejte tam pouze ty služby, o které například není takový zájem nebo například pouze omezené balíčky, takové demoverze. Ať si zákazník zkusí a vyzkouší, vy na něj musíte také udělat dojem a pokud se mu budete líbit, určitě si rád zaplatí i plnou cenu, jak k vám pojede příště.
 rovnání kravaty
Byznys je náročná disciplína, zahrnující snad všechny aspekty a kdo chce být úspěšný, potřebuje velký rozhled, odhodlanost a píli, přece jenom, žádný byznys nevyrostl za den.