Zboží

Vybíráme univerzální držák na mobilní telefon do auta

Proč zrovna univerzální? To je v podstatě jasné, protože ne všichni máme stejný typ modelu telefonu a tak je lepší zakoupit takový držák, který bude vyhovovat všem, kdo bude s automobilem jezdit. Navíc na takovou multifunkční věcičku se dá snadno místo telefonu připnout navigace nebo tablet, případně přehrávač a podobně. V dnešní době se naštěstí již nemusí vrtat do palubní desky, abychom tam úchyt připevnili, což je velké plus. Základní výběr je z několika druhů připevnění a to na sklo, ventilaci, volant nebo palubní desku. Dále je poměrně slušný výběr v magnetických držácích a jak je známo, tak magnet je dostatečně silný aby něco udržel.
mobil v audi

Tohle tu ještě nebylo

Skvělý je univerzální držák na mobilní telefon do auta, který se dá připevnit na nerovný povrch a to skutečně všude, na palubní desku, sklo, ale má i využití v pracovně třeba na zeď nebo stůl. Jeho univerzální použití spočívá v tom, že se dá lehce připevnit a také sundat a přendat na jiné místo. Úchyty jsou přizpůsobeny tak, že mají pěnové výstelky, aby se mobil nebo jiné zařízení nepoškrábalo například o plasty. Díky jeho otočnému mechanizmu, které nabízí možnost 360° otočení, si vždycky nalezneme ten správný pozorovací úhel, takže je naprosto bezpečný při jízdě. Navíc neoplývá nějakou velikostí, která by nám zasahovala do výhledu a to je dobře. Pak se skutečně dá pozorovat silniční provoz a vnímat navigační systém, zdali se pohybujeme správným směrem.
univerzální držák

Mobil za volant nepatří

Za volant, aby ho někdo držel a pozoroval to rozhodně ne, ale obyčejný držák se dá připevnit i na volant. Je to ale velmi nepraktické, jelikož se otáčí podle toho, jak řídíme a pak jen takové soustředění odvádí pozornost. Ovšem ve spojení s telefonováním, přes sadu handsfree, to zase tak špatné není, jelikož přijmutí hovoru je ihned po ruce. Na navigaci je to ale skutečně velmi nešikovné. To již bude lepší obyčejný úchyt do klimatizace, který ale nemusí zase tak dobře držet. Zakoupením kvalitního držáku získáme jen pohodovou cestu a to se vyplatí.