Zboží

Rozkládací pohovka na každodenní spaní

Máte velkou rodinu a spoustu kamarádů, ale nevíte, kam je uložit na dvě, tři noci? Řešením může být pořídit si velký dům, ale to je ta nejnákladnější možnost. Častou volbou může být rozkládací pohovka na které přes den můžete odpočívat při čtení knihy. Přes noc může sloužit jako rozkládací pohovka k přenocování návštěvy. Nebo nejste nároční a svůj byt využíváte jen k přenocování a většinu svého volného času trávíte mimo byt, a tak vám stačí rozkládací pohovka pro každodenní spaní.

sedačka

Více místa s rozkládací pohovkou

Rozkládací pohovka se pro svoji funkčnost stává častějším doplňkem domácností. Nebaví vás rozkládat a skládat nemotornou rozkládací pohovku každý den? Existuje provedení rozkládací pohovky, která není vůbec náročná na rozložení a složení. Samozřejmě, nesloží se úplně sama. Rozkládací pohovka může mít i L-kové provedení, tedy jedna část už je připravena ke spaní a druhou část jednoduše k ní otočíte pomocí důmyslného otočného systému. Stačí jen odložit opěradlové části stranou a spaní je připraveno. Nebo se pomocí systému posunou ležící části dále od hlavy pohovky a volný prostor se vyplní opěradlovými polštáři. Tím se spací plocha rozšíří. Samozřejmě provedení jsou různá a každým rokem jsou zajímavější.

černá pohovka

I na rozkládací pohovce si můžete dopřát kvalitní spánek

Pokud rozkládací pohovku budete používat pro pravidelné spaní, vhodné by bylo sáhnout po kvalitnějším kousku, aby se rychle neopotřebovala, ale sloužila vám co nejdéle. A samozřejmě, aby váš spánek byl co nejkvalitnější a nevstávali jste z pohovky víc unavení, než když jste si šli lehnout. Třeba dát do pozornosti potřebu pravidelného čištění rozkládací pohovky, i když budete používat prostěradlo. Velkou výhodou je také úložný prostor, který se skrývá v rozkládací pohovce. Umíte si tam uložit ložní prádlo po každodenním spaní. Rozkládací pohovku je vhodná do kterékoli místnosti v bytě či v domě. I mládež se potěší rozkládací pohovce ve svém pokoji, který se přes den ze spícího provedení promění v pohodlný gauč, ze kterého mohou se svými kamarády hrát PlayStation. Pokud bojuje s místem, nebo jen nejste nároční a chcete funkční obývací pokoj, rozkládací pohovka pro každodenní spaní je správná volba, a dokonce se může stát funkčním a estetickým prvkem ve vašem bytě či domě. Více informací najdete na stránce https://www.sconto.cz/.