Zábava

Perfektní letní dovolená, kterou jste si vysnili

Vydat se k zase po roce k moři, to je to, po čem touží většina z nás. Relaxace a odpočinek u moře je totiž tak moc nabíjející činností, kterou je zkrátka hřích si alespoň jedenkrát do roka nedopřát. Vydejte se proto i letos do slunečného Chorvatska, které vás opět dostane svou přírodní krásou, fantastickým mořem, dech beroucím slunečným počasím, unikátním mořským jídlem, milými lidmi a perfektní prázdninovou atmosférou. Pokud skvělé prázdniny, tak jedině Jadran.
město u moře

Cestu vyřešte koupí jízdenku

Jak se do této země, která není pro nás, Čechy, tak moc vzdálená, vůbec dostat? Je to velmi snadné, nemusíte se zbytečně plahočit autem po věčně ucpaných dálnicích, hlídat si platnosti mýtného a dálničních známek, a bloudit prstem po mapě. Můžete to vyřešit jednoduše tak, že investujete peníze do kvalitní autobusové dopravy , pomocí níž se dopravíte až na místě, a to opravdu velmi jednoduše a bez starostí. Nestresujte se zbytečně cestou, když to můžete ošetřit právě tímto jednodušším, a pro většinu lidí mnohem pohodlnějším způsobem.

Mějte na palubě vše potřebné

Cestovat autobusy není v dnešní době už za trest, jak by se to mohlo dát označit dřív. Dnes je cesta právě tímto dopravním prostředkem naopak potěšením, protože na palubě máte již všechno, co vám může zpříjemnit a maximálně zpohodlnit vaši jízdu. Samozřejmostí je toaleta, kterou můžete využít kdykoliv během jízdy. Sledování televize, brouzdání po internetu díky připojení zdarma, nebo třeba četba vaší oblíbené knihy – zpříjemněte si už samotnou cestu na vaši vysněnou chorvatskou dovolenou.
chorvatské moře
5 důvodů, proč upřednostnit autobus před autem:
– Bez nutnosti řešit dálniční známky, mýtné apod.
Bezstarostná cesta bez znalosti trasy
– Možnost zábavy během jízdy
– Úspora času, starostí a mnohdy i peněz
Maximální pohodlí