Zboží

Ochrana zboží před všemi vlivy

Nejen v expedičních skladech se dnes využívají moderní obalové materiály, kterými jsou takzvané stretch fixační fólie. Jejich velká výhoda tkví především v tom, že je možné díky nim zafixovat zboží i na přepravní paletě. Zboží tak získá dostatečnou ochranu před nepříznivými vlivy počasí i před příležitostnými lapky.


černá folie

  • Tento obalový materiál se vyrábí ve dvou provedeních.

    • Je možné využít transparentní balicí fólii, která je průhledná.
    • V případě, že je zapotřebí navíc ochránit zboží před zvědavými zraky anebo světlem či slunečními paprsky, se skvěle osvědčila černá balicí fólie.

Ruční stretch fólie je vhodná pro balení skupinové i balení po jednom kusu. Charakteristickým znakem tohoto obalového materiálu je především jeho průtažnost. Což znamená, že se podle potřeby natáhne a opět smrští zpět. Tím pádem se dá zboží obalit skutečně pevně a nehrozí tak jeho rozsypání nebo sesutí z palety a tím jeho poničení.

Levná a pevná

Tato fólie je vyrobena z natolik pevného materiálu, že se nemusíte rozhodně obávat prasknutí nebo samovolného poškubnutí. Zejména ve větších zásilkových obchodech, ve kterých se denně zabalí velká spousta odesílaného zboží, je tento způsob velice vítán. Nejen, že ušetří skutečně velkou spoustu času, ale úsporu podnik či soukromník pozná i po finanční stránce. Není totiž zapotřebí využívat kartonových nebo jiných krabic, které jsou finančně náročnější. Balicí stretch fólie ve většině případech krabice plně nahradí.

balíky

  • K úspoře dochází i během přepravy.

    • Tím, že se fólie naprosto přizpůsobí balené věci, nevozí se v dopravním prostředku vzduch, ale může se plně využít celého přepravního prostoru.

Pro usnadnění manipulace s balicí fólií se doporučuje využít odvíječ, který ochrání i vaše prsty před skřípnutím. Je konstruován tak, že se do něho dá instalovat, jakkoliv silné balení fólie.