Finance

Není půjčka jako půjčka

Kdyžse člověk rozhodne, že nechce či nemůže čekat na to, až si vydělá dostatečné finanční prostředky, zbývá mu vlastně už jen jedna jediná legální cesta, jak se k nim dostat. Říká se jí souhrnně půjčka.
Ovšemač má takové počínání jeden společný název, rozhodně se nejedná v jednotlivých konkrétních případech o totéž. Protože každá půjčka je v něčem jedinečná, tu v pozitivním a tu naopak v negativním smyslu slova.
Napříkladtaková nebankovní hypotéka bez registru. Jak jenom ta se liší například od půjček, jež nabízejí banky!

smlouva

Člověkse u ní nemusí takřka ničeho bát. Vlastně ani možného neúspěchu ne. A to přinejmenším z toho prostého důvodu, že se tato poskytuje proti zástavě žadatelovy nemovitosti, jež slouží jako záruka splácení, a tudíž se tu nikdo z poskytovatelů zase až tak moc nestará o žadatelovu solventnost a čistý štít, co se předchozích dluhů týká. Zažádat a uspět tu může klidně i ten z podnikatelů, který se rozhodně nemůže pyšnit tučně vyhlížejícím daňovým přiznáním a který má případně i nějaký ten nevýznamný záznam v registru dlužníků. Stačí, když dá do zástavy nebankovní společnosti nějakou tu vhodnou nemovitost, lhostejno zda svoji nebo někoho, kdo se je ochoten za něj zaručit, a má téměř vyhráno.

Kromě toho už totiž stačí jenom vyplnit jednoduchý online formulář a poskytnout dotyčné společnosti pár snímků oné nemovitosti a vyčkat, až se ozve někdo ze zaměstnanců tohoto poskytovatele, jenž už se žadatelem vypiluje detaily a po dohodě podepíše úvěrovou smlouvu.

dům

Nicmíň, nic víc. Stačí absolvovat toto a člověk může mí k dispozici až sedmdesát procent odhadní ceny dotyčné nemovitosti. Bez problémů, bez handrkování, bez nezbytných plateb předem nebo nějakých těch záludných skrytých poplatků. Může mít tyto prostředky, a to klidně již v den podpisu smlouvy, a splácet je pak může i po více než dlouhou dobu, klidně i celých čtyřicet let, čímž se výše splátek snižuje na minimum, které dokáže splácet prakticky každý. A jak je zvykem u každé solidní firmy, lze tyto v případě zájmu splatit kdykoliv předčasně a bez jakýchkoliv sankcí.
Ato je nabídka, jež v mnoha ohledech předčí konkurenci. A proč žádat třeba u přísných bank, jde-li to tady snáze, že?