Zboží

Nejkrásnější svatební oznámení pro každého

Mnoho mladých lidí se dnes rozhoduje pro život s partnerem bez snubního prstýnku. Stále ale zůstává i mnoho těch, kteří se rozhodli do manželství vstoupit. A rozhodně byste si to měli co nejvíc užít. První hmatatelnou známkou toho, že se váš den blíží, jsou svatební oznámení od GoldPress. U nich si zaručeně vyberete, ať je téma oslavy jakékoli.
oznámení svatby.jpg

Jemná a elegantní krajka

Použití krajky je velmi jemné a romantické. V kombinaci s přírodní barvou papíru se hodí především na obřady v boho stylu. Bílá krajka na bílém podkladu působí velmi svátečně a elegantně. Tento materiál je velmi univerzální a na svatbách se využívá hodně, a to nejen na oznámeních. Na šatech je jich také více než dost.

Zásnubní fotografie jako 2v1

Chcete-li něco originálního, tak své pozvánky propojte se službami svatebního fotografa. Získáte tak dvě výhody během jedné schůzky. Poznáte člověka, který bude fotit den D a zároveň získáte jedinečné pozvánky. Potěšíte tím nejen sebe, ale i své hosty. Jediné, co potřebujete je fotka, hezké písmo, jména ženicha a nevěsty, datum, místo a čas obřadu.

Velký trend posledních let

Motivy tzv. watercolors se v posledních několika letech staly velmi populární. Jde většinou o květiny malované vodovkami, které vypadají velmi přirozeně, jednoduše a jemně. Tento krásný design se většinou doplňuje ručním písmem, které vůbec nemusí být ruční. Tzv. hand script najdete i v elektronické podobě a můžete si jednoduše nechat napsat vše podstatné.
oznámení se srdíčky.png

Roztomilost s mašlí

Plánujete skutečně “holčičí“, sladkou a romantickou oslavu své lásky? Potom pro vás krémová oznámení s růžovou či červenou mašlí budou to pravé. Hodit se budou na každý obřad v bílé či krémové barvě doplněný liliemi či růžemi. Pokud chcete neotřelou eleganci, kterou jen tak někdo nemá, tak mašle jsou nejlepším způsobem, jak na to. Na nic už nečekejte a začněte vybírat.