Podnikání

Na víkend do Paříze?


Paříž se řadí mezi jedno z nejvíce navštěvovaných měst na světě. Tisíce lidí z celého světa jezdí dennodenně obdivovat její rozmanité krásy. A není se čemu divit, v Paříži se nachází nepřeberné množství historických a kulturních památek. Na své si zde přijdou jak milovníci francouzské kuchyně, tak i milovníci architektury.Šálek kávy

Čerstvé croissanty s kávou na snídani v jedné z francouzských vyhlášených patisérií, či oběd na břehu Seiny? Paříž je známá pro své nepřeberné množství kaváren od velkých a známých, jako je například Café du Trocadéro, které kromě výborných pokrmů nabízí také nezapomenutelný výhled na Eifelovu věž, až po ty malé a útulné, jež jsou schovány v malebných uličkách Paříže.

Město je také lákadlem pro milovníky historie a architektury, jelikož se zde nachází nepřeberné množství památek, které rozhodně stojí za to vidět. Při návštěvě Paříže byste neměli vynechat muzeum Louvre, kde můžete vidět jedno z nejznámějších uměleckých děl na světě, obraz Mony Lisy.
Nedaleko od muzea je situován l\’Arc de Triomphe, známý také jako vítězný oblouk, ze kterého vede několik hlavních bulvárů Paříže. Nejznámějším je Champs-Élysées, kde můžete najít mnoho luxusních butiků a kaváren. Za zmínku stojí také bazilika Sacré-Coeur, která se nachází na kopci, ze kterého máte celé město jako na dlani.Muzeum Louvre

Letenky Praha Paříž Levné letenky lze nyní koupit za skvělou cenu. Letecky se do hlavního města Francie dostanete za zhruba hodinu a půl. Transfer z letiště do centra města není nikterak složitý a existuje mnoho způsobů dopravy, které můžete využít. Mezi nejlevnější způsoby patří autobusová či vlaková doprava.

Paříž stojí za návštěvu v jakoukoli roční https://stolni-hry.heureka.cz/granna-rocni-doby_2/ dobu a za jakéhokoli počasí, jelikož je zde pořád co objevovat. Ani po několika návštěvách tohoto rozmanitého města zde nezažijete nudu. Tak na co ještě čekáte? Využijte možnosti koupě letenek za výhodnou cenu ještě dnes.