Podnikání

Na party bez alkoholu


Mnoho lidí se chodí bavit v pátek večer po náročném pracovním týdnu, aby si odpočinuli. Na takových místech se potkávají s kamarády nebo jsou přímo domluvení s přáteli, že půjdou do baru společně. Pokud se takové akce dějí často, tak se většinou lidé složí na nějakou taxi službu, která je poté odveze domů a oni si rozdělí platbu mezi sebou. Díky tomu ušetří peníze i čas, kdy by museli čekat na více taxíků. Pokud právě Vy jste ten, který bydlí úplně opačnou stranou než ostatní, tak nejspíš pojedete sám, a tak Vás cesta vyjde draze. Toto je první řešení.
drink ve skle
Druhým řešením je to, že se s přáteli setkáte, ale nebudete konzumovat alkohol. To je ovšem dost omezující, pokud si chcete po práci trochu odpočinout i díky sklence nějakého tvrdšího pití. Ostatní totiž budou pít a Vy budete chtít určitě taky. Má to však výhodu a tou je to, že ráno nebudete mít kocovinu a večer se můžete sami odvézt nazpět domů a nemusíte si volat na dispečink, aby pro Vás někdo přijel. Plus ušetříte peníze za cestu.
Jestliže nemáte možnost, jak se dostat tam a zpět, tak je to horší. Řešením však je to, že můžete jet svým autem a pak můžete pít. Ovšem po vypití nějaké té skleničky už řídit nemůžete. Zaprvé byste ohrožovali sebe a své okolí, což je velmi nezodpovědné a zadruhé existuje řešení, které Vám tuto situaci vyřeší. Tím, že se dopravíte na místo, se Vám to pak ztěžuje, že musíte dopravit zpátky i své auto a sebe, ale aniž byste řídili. Vyřešit to můžete tím, že si zavoláte službu drink taxi Praha.
taxi služba
Stačí, pokud si zavoláte na dispečink a sdělíte, kdy, odkud a kam potřebujete dovézt. Poté jim řeknete nějaké údaje o Vašem autě a oni Vám obratem řeknou informace o jejich autě s kolegy, které pro Vás přijede. Až pro Vás přijede personál tohoto podniku, tak nikam nepojedete jejich autem, ale pojedete svým. Jeden z řidičů si totiž vezme na starost Vaše auto, do kterého si nasednete i Vy a pak Vám vozidlo odveze i s Vámi až k Vám domů nebo na místo, kam budete chtít. Díky tomu budete mít vyřešenou situaci s odvozem Vás i Vašeho vozidla.