Zboží

Když chcete zhubnout, musíte vědět, jak na to

Jak často jíst

Chcete-li zhubnout, ale i obecně, pokud nemáte potíže s nadváhou, jezte raději vícekrát denně v malých porcích. Takových, aby vás téměř zasytily, abyste neměli pocit hladu, ale zároveň se necítili příliš plní. Vhodné je před začátkem jídla vypít nalačno hrnek čisté pramenité vody nebo vhodné minerálky s obsahem hořčíku, které zvýší pocit sytosti. Podobného efektu se docílí i polévkou, tu byste proto neměli ze svého jídelníčku vyřazovat.

Menší porce jídla servírované častěji umožní organismu využít většinu podávaných ingrediencí, aniž by bylo nutné ukládat nadbytek kalorií do zásoby v podobě tukové tkáně. Není tedy problém, pokud budete jíst třeba osmkrát za den. Ovšem poslední jídlo nikoli těsně před spaním, ale s rozumným odstupem, abyste pokrm strávili ještě v bdělém stavu.

tlusté ženy

Nepřehánějte to s dietou

Pokud opravdu máte problém s hubnutím, není dobrý nápad odepírat si jídlo a mučit se pocitem hladu, jakmile pak totiž něco sníte, tělo se připraví na to, že může přijít další hladovění, a tomuto šoku se snaží vyhnout tím, že si ukládá tukové zásoby na horší časy, tedy dostaví se tzv. jo-jo efekt, kterým docílíte pravého opaku.

proces hubnutí

Namísto drastických a nesmyslných diet si dopřejte raději účinné koktejly na hubnutí, které jsou sestavené tak, aby vaše tělo přijalo všechny potřebné živiny, ale neukládalo přebytky do tukové tkáně a naopak je pomáhalo vylučovat. Celá teorie koktejlů na hubnutí je postavena na principu dostatečné regenerace tělesných buněk, což vám dodá i životní energii a zjistíte, že se pak cítíte více svěží, a že jdou kila dolů.

krásné bříško a pupík

Lidské tělo se ve skutečnosti bez nadbytečné tukové tkáně zcela obejde, je to také nepřirozené vypadat jako cvalík a také se tak cítit. Podotýkáme, že se jedná o tukovou tkáň nadbytečnou, tedy například ženská ňadra ji spolu s mléčnými žlázami potřebují, aby měla krásný a přirozený tvar. Ovšem nemějte obavy, že by se po koktejlu na hubnutí vaše ňadra ztrácela, to opravdu ne.