Podnikání

Dva jsou více, než jeden

V dnešní době se hledají různé způsoby a cesty k zákazníkovi. Každý podnikatel nebo živnostník chce nabídnout to nejlepší, ovšem to neznamená, že to bude to nejlevnější. Pokud se zaměříme na přepravu zboží, materiálu nebo jiných komponentů, kde může posloužit pouze kamionová doprava, tak zcela určitě to nebude jednoduché. Ačkoliv na první pohled se může zdát, že vše by mělo fungovat více, než dobře. Bohužel realita může být úplně jinde. Zákazník, který potřebuje cokoliv přepravit, vyhledává nejen služby takové, které budou levnější, ale i například rychlejší. Ačkoliv cenová relace je vždy rozhodující. Potom stojí za úvahu se zapojit do systému, který pomůže organizovat převozy a tak dojednávat i určité vytěžovací jízdy, což je potom přirozeně pro klienta levnější varianta.
logistika – dispečer musí zvolit to nejefektivnější v dopravě

Propojení přes aplikaci

Další skvělá věc je bez pochyby internetové připojení, chytré telefony, navigace a mnohá další technologie, která dokonale propojí samotného řidiče se zákazníkem. Jde to velice jednoduše skrze jednoduchou aplikaci, která ukáže, kde se zrovna řidič s kamionem nachází a tak se dá snadno zjistit čas příjezdu nebo popřípadě i zpoždění z důvodu poruchy či dopravní zácpy. Stejně tak je řidič s vozidlem monitorován i samotným dispečerem, který mu klidně ještě může cestou naložit další náklad, pokud to bude poblíž jeho trasy. Díky tomu soukromá kamionová doprava ceny za km řešit nemusí, jelikož vždycky na této jízdě nebo převozu jen vydělá, obzvláště pokud bude platforma taková, že se bude soustředit na zvednutí efektivity kamionové přepravy.
dlouhý kamion

Jednoduché kroky

Vyzkoušet si spolupráci je velmi jednoduché. Postačí se registrovat a poté již všechno nechat na skvělé logistice. Dispečeři se snaží plně a efektivně pokrýt potřeby jak dopravců, tak těch, co potřebují zboží nutně dopravit. Není třeba se omezovat pouze na hranice naší země. O všechno podstatné se postará spojení mezi zákazníkem a dopravcem, což ovšem ušetří poměrně vysoké náklady.