Bydlení

Byt či dům? Hlavně, když je Váš

Každý chce žít ve svém vlastním. Není až tak podstatné, jestli se jedná o byt či dům. Podstatné je, aby to bylo prostě Vaše. Tomuto rozumí zřejmě každý. Ovšem lidé, kteří prožili dětství a část mládí v nefunkční rodině, studia v nepohodlném internátu a nyní paběrkují v mizerném předraženém pronájmu, vědí moc dobře, jak je touha po vlastním bydlení a soukromí naléhavá.
domeček a mince


K tomu, abychom si mohli zajistit vlastní bydlení, obvykle využíváme hypotéku. Ale může stačit celkem docela málo a banka Vám hypotéku neschválí. V tu chvíli budete mít pocit, že se Vám zhroutil svět. Veškeré sny o vlastním bydlení jsou najednou v troskách. Cítíte to samozřejmě jako zradu a jako velkou nespravedlnost. Ale opravdu není důvod k tomu, abyste byli zoufalí. Věřte tomu, že i zdánlivě neřešitelná situace mají své řešení. Jaké řešení může mít tato situace? Americká hypotéka bez registru. Věřte tomu, že se naplnění svého snu dočkáte. S kvalitním úvěrem k lepšímu životu, to může být prostě Vaše nové heslo.
dřevěný domeček 


Nejen na pořízení vlastního bydlení


Ovšem hypotéku nemusíte nutně využít jen na nové bydlení. Někdy třeba dům či byt máte, ale velmi naléhavě potřebujete rekonstrukci, jenomže nemáte na to peníze. Toto je jeden ze způsobů, jak peníze na potřebnou rekonstrukci získat.

A možná nepotřebujete ani peníze na bydlení. Výhodou americké hypotéky je to, že se nemusíte zpovídat z toho, na co peníze využijete. To znamená, že pokud budete chtít, peníze můžete využít na podnikání nebo třeba na umoření svých stávajících dluhů. Je to jen a jen Vaše záležitost. Klidně si můžete financovat cestu kolem světa, bude-li Vám to připadat smysluplné. Váš příjem nikoho nezajímá, to na čem záleží, je Vaše nemovitost, kterou ručíte. Pokud nemáte nemovitost, ale máte ochotného ručitele, který je ochoten ručit svou nemovitostí, i tak můžete o hypotéku zažádat.