Zboží

4 tipy na skvělé domácí dekorace

Všichni teď trávíme nezvyklou spoustu času ve svých domovech. Pro někoho to může být příjemná a vítaná změna, kdežto jiní lidé to nesou velmi těžce především proto, že mají pocit, že zkrátka doma není co dělat.
Pokud patříte k té druhé skupině a bažíte po nějakých dalších aktivitách, které doma můžete vykonávat, nechte se inspirovat tímto článkem. Rádi vám pomůžeme zvelebit vaši domácnost. Výběrem vhodných dekorací z ní uděláte místo, kde budete moc rádi trávit nadcházející volné chvíle.
Čím si nyní můžete vyzdobit své domácí prostředí, abyste se tam cítili lépe?

kancelářské dekorace

  1. Obrazy, obrázky a rámečky.

Můžete začít s největší prázdnou plochou ve vašem bytě nebo domečku – se stěnami. Vaše zdi si můžete ozdobit mnoha různými předměty. Ideální však jistě bude, najít v každé místnosti jednu stěnu, která se vám zdá opravdu smutná a prázdná a naplnit ji obrázky v rámečcích. Zkuste vždy sjednotit vybrané motivy a konkrétní zeď „vytapetovat“ v jednom stylu.

  1. Hodiny.

Že ještě nemáte na zdech žádný měřič času? Vyberte si takovou barevnou variantu, aby ladila se zbytkem domácnosti nebo s obrázky v okolí. Hodiny jsou skvělým nápadem, který je esteticky příjemný a navíc kvalitní.

  1. Čerstvé květiny.

Květy všech možných barev, tvarů a druhů skvěle vyzdobí vaše stolky a poličky nebo komody. Pokojové nebo řezané kytky kupujte vždy podle toho, co je zrovna sezónně dostupné a také nezapomínejte na rozmanitost. Toto zátiší dodá vašemu bytu útulnou atmosféru a vy díky tomu budete mít o co pečovat.

sušené květiny

  1. Sušené květiny.

Pokud se necítíte na péči o něco živého, pořiďte si klidně sušenou variantu. Jsou velmi efektní, a navíc vám vydrží velmi dlouho. Nevyžadují téměř žádnou údržbu. Vyberte si ještě dnes svou vysněnou sušenou květinu na Florservice.