Zboží

15 předmětů, které potřebuje mít doma každá svobodná žena

Jste-li žena, která zatím žije bez partnera, možná se ve společnosti setkáte se skeptickými názory na to, jak si sama vystačíte. To, že se dospělá svobodná žena rozhodne postavit na vlastní nohy a investovat třeba do koupi bytu nebo dlouhodobého pronájmu, je velký životní krok. Z našeho pohledu však není nemožné, aby to nemohlo fungovat.

domácí nářadí
Přestože mnoho žen v dnešní době využívá například služby hodinového manžela, není rozhodně od věci, připravit se na útrapy, které vás mohou potkat a se kterými si nebudete vědět rady, abyste případně zkusila poradit si sama. Možná budete překvapená, kolik se toho naučíte. Sestavíte nábytek, přibijete obrázek, utáhnete šrouby, zalepíte odlepující se lištu pomocí speciální lepící pásky nebo ostříháte keř na zahradě.
Co vám tedy podle nás rozhodně nesmí chybět v záchranné poličce nebo krabici s nářadím?

 1. Šroubovák na hroty.
 2. Kombinované kleště.
 3. Sada klíčů imbus.
 4. Nastavitelný klíč.
 5. Plochý štětec.
 6. Kovové měřidlo.
 7. Vodováha.
 8. Ulamovací nůž.
 9. Tavná pistole.
 10. Sada lepících patron a speciální lepící pásky.
 11. Svinovací metr.
 12. Kladivo.
 13. Pinzeta.
 14. Nůžky na větve.
 15. Pracovní rukavice.


bedny s pomůckami
Jednotlivé nástroje se určitě naučíte správně používat pomocí návodů na internetu, nebo si zkuste pustit nějaké chytré video. Díky tomu vás jen tak něco nepřekvapí. Budete moci opravit nebo vylepšit většinu věcí ve vaší domácnosti. Důležité je uchovávat všechny nástroje v pouzdru a ozkoušet si jednotlivé modely – abyste vybrali ve výsledku ty, co vám budou ergonomicky nejpříjemnější.
Až se dostanete do fáze, kdy budete všechny komponenty používat automaticky, a budete umět posoudit, kdy je který třeba vytáhnout z kufříku, můžete si jejich sbírku postupně doplnit a dokoupit další varianty. Je vždy potřeba vycházet ze zkušeností a smířit se s tím, že ne vždy si víme rady. To však ještě neznamená, že to nezvládneme!