Vyhledávání na internetu. Známe to všichni. Jenomže jak je možné, že některé stránky se zobrazují hned na začátku a některé až na stopadesáté stránce? Je to případ právě Vašich stránek? Po zadání klíčového slova nejsou Vaše webovky dohádatelné nebo jen stěží? V tom případě to chce změnu! Víme jak na to! žena s červeně nalakovanými nehty
Seo služba, seo služby neboli další podobné názvy můžete najít na každém kroku. Jenomže jak zjistit, zdali bude provedená činnost vhodná právě pro Vaše potřeby? Pokud zvolíte právě tuto možnost, tedy oblast seo neboli optimalizace pro internetové vyhledávače, pak nikdy nešlápnete vedle, protože právě tyto činnosti s touto problematikou spojené, které pro Vás vykonáváme, jsou vhodné pro každého klienta. Nezáleží na tom, zdali máte obrovský e-shop mezinárodních rozměrů a miliony klientů každý den, nebo jestli jste malý tuzemský eshop provozující svůj obchod pouze v rámci České republiky, či máte založené stránky jenom informativního charakteru, abyste své poslání dali ve známost všem lidem. Tyto činnosti jsou vždy výhodné a vhodné pro každého klienta, který přemýšlí o tom, že by se chtěl zviditelnit na internetu.

Optimalizace s dlouhodobým efektem

Optimalizace lze samozřejmě provádět s dlouhodobým efektem. Celý proces se však řídí hned několika kroky. První z nich je audit. Ten se provádí hned na samotném začátku. Poté navrhujeme strategie a plánujeme veškeré přípravy. Jakmile máme naplánovanou strategii, samozřejmě odsouhlasenou Vámi, pak můžeme začít jednat. Snažíme se vždy docílit toho, abychom Vaše stránky zviditelnili v internetových vyhledávačích neboli, abychom je posunuli do popředí.tablet, a prst ukazuje na obrazovku, tam jde vidět tabulka, čísla, grafy

  • S celou problematikou souvisí i ona klíčová slova, proto se na ně také zaměřujeme. Odhalíme, která jsou ta pravá, a navrhneme potřebné úpravy. Vždy pracujeme s kompletní analýzou klíčových slov, abychom mohli dostat Vaše stránky do popředí.
  • Zapomínat bychom neměli ani na kvalitu zpětných odkazů, takzvaný linkbuilding, který je opět nedílnou součástí naší práce.