Tak trochu jiný odpočinek

Pro někoho je největším odpočinkem spánek nebo nerušené válení se doma na pohovce. Jiní zase dávají přednost relaxu, který se nese v duchu sportovní aktivity, akčních scén aatmosféře plné smíchu. Pro všechny, kteří se netouží doma schovávat, ale naopak nepromarnit ani chvilku volného času, máme nabídku https://www.lazerfunpraha.cz/, kterou nebudete chtít odmítnout.
Laser game je aktuálně tou největší zábavnou činností, která se zalíbila nejen mladé, ale především starší generaci. Možná je to z toho důvodu, že je nenáročná, i když se u ní zapotíte a poskytuje tolik potřebné odreagování, které doma nenajdete.

Aztec (12)

Arény, hry a kopec legrace

V našich prostorech nalezete hned 2 arény, ze kterých můžete vybírat. Každá z nich je jiná, a to nejen z hlediska vzhledu, ale i efektů a úkrytů. Hry, které si můžete s vaší partou lidí zahrát, se dělí dle úrovně náročnosti a rovněž je i každá z nich zaměřená na jiné téma. Tím pádem se pro vás každá stane nezapomenutelným zážitkem, díky svému příběhu a misi, kterou musíte splnit.
Vybaveni budete speciální laserovou vestou, která zachytí každý zásah díky paprskům ze zbraně. Střílet se může zpravidla do hrudi, na záda nebo ramena. Pokud vás protivníci zasáhnout na všech bodech, vesta vám zhasne a hra pro vás končí. V některých hrách však máte možnost získat životy a vrátit se opět na bojiště – v plné síle.

lasergame_aztec01

Proč zajít na laser game a nepromarnit nabízenou příležitost:

  • dopřejte si relax, který si zasloužíte a vyřádíte se tak, jak už dlouho ne
  • budete obklopeni bandou skvělých lidí, díky tomu, že sebou vezmete pouze vaše nejbližší
  • zkusíte si moderní způsob zábavy a sami uvidíte, proč je tato hra tolik oblíbená a mnoho lidí ji vyhledává běžně
  • dáte šanci bezpečnému střílení, při kterém se ani vám a ani soupeřům, nemůže nic stát
  • dobijete se ztracenou energií díky vzrušení a legraci, kterou při každé hře prožijete
  • a sami zjistíte, že je to daleko smysluplnější a lepší odpočinek, než nicnedělání na vašem gauči v obýváku

4.7
03